Sodybos stilius

Sodyba išsidėsčiusi 5,5 ha teritorijoje Ropėjų miške 32 km. į Pietvakarius nuo Vilniaus centro. Yra 3 tvenkiniai, upė, aplink miškas. Jūsų poreikiams yra 3 namai, 3 lauko pavėsinės ir pirtis.  60 kv. m. salė šildoma kaimiška krosnimi. Miegamų vietų yra ihzwr913650, iš jų 20 dviviečiuose kambariuose. Taip pat svečiams yra siūloma ir romantiška nakvynė jaukiame mažame, bet atskirame namelyje, kuris stovi…tvenkinio viduryje.
Materialinė sodybos dalis, kaip ir visas sodybos stilius aplamai, yra paprasta, kiek asketiška, teikianti galimybę svečiui pailsėti nuo civilizacijos atributų gausos šiuolaikiniame gyvenime.
Renginį ar poilsį sodyboje stengiamasi apipavidalinti su žymia dalimi romantikos ir egzotikos.
Renginiai gali būti:

  • Siurrealistiniai, kai renginio idėja aiškėja palaipsniui, o kulminacija būna labai netikėta ir neįprasta.
  • Parodijiniai – juose stengiamasi savaip pateikti nūdienos aktualiausius akcentus.
  • Retrospektyviniai – kelionė per istorijos laikmečius, pradedant Neolitu, žmogiškosios dvasios atsibudimu.
  • Teatralizuoti, pagal tematiką klajūnų, piratų arba piligrimų.
  • Kaimiška tematika – folkloras, išdaigos.
  • Ekstremalūs, nuotykiniai – naudojami padidinto pravažumo visureigiai, galimi naktiniai žygiai per miškus ir pelkes.

SODYBOS STILIUS tai paprasto ir kartu neparastai nuoširdaus bendravimo su gamta ir tarpuiDASXR4WVsavy aura, kuri kuriama visų pastangomis. Sodybos personalo (dažniausiai tai vienas šeimininkas) pareiga tik paduoti tokiam bendravimui reikiamą toną. Viešnagė sodyboje yra savito pobūdžio, stengiamasi atgaivinti pamirštus instinktus, bendraujama betarpiškai su natūralistine dvasia. Pagrindinis ir nekintantis viešnagės leitmotyvas – žmogaus dvasinės ištakos, likimo suvokimas per pagrindinės ir esminės vertybės prizmę – per meilę, kuri  viskam suteikia prasmę. Čia verta priminti, kad sodybos aura saugojama nuo besaikio lėbavimo, keiksmažodžių. Kitaip tariant yra vengiama neblaivių pinigų. Deja pagrindinis saugiklis yra kaina, kurią mokate, norėdami paviešėti tokioje dvasiškai sveikoje aplinkoje. Kai žmogus taps tobulesniu, nustos siekti linksmybių dirbtinomis priemonėmis (alkoholiu ir pan.), kai pradės kitame žmoguje pirmiausia ieškoti gėrio ir vadovausis tik meile artimui…tada kainos sodyboje ženkliai20130518_204908 sumažės. Suprantama, kad tokios dvasingos auros kūrimas reikalauja neparastai daug darbo, atidumo, – siekiama žmogaus ir aplinkos harmonijos. Todėl net nenaudojamas terminas nuoma, sodyba yra paruošiama renginiui – viešnagei ir suteikiama su visu jau minėtu dvasiniu ir pramoginiu apipavidalinimu. Kad nepasirodytų, jog sodyboje yra priauginamos “šventos kupros”, verta patikslinti, kad alkoholis nėra tabu, bet saiko šitoje plotmėje siekiama tikrai.
Malonu, kad sodybos lankytojai patys noriai dalyvauja ir kuria temines vakarones. Tetralizuoti renginiai – sodybos realybė.  Dauguma veiksmų būna parodijinio  pobūdžio.